<<< JAWATANKUASA LAMAN

Ir. Shahabuddin Bin Mohd Muhayidin
Pengarah Kerja Raya Pulau Pinang
Merangkap Penaung Jawatankuasa Pembangunan
Laman Web Rasmi JKR Pulau Pinang
email: shahabuddin@jkr.gov.my / shahabuddin@jkr.gov.my

Mastura Binti Ibrahim
Jurutera Awam Kanan(Pengurusan Korporat)
Merangkap Penasihat/Pengerusi Jawatankuasa Pembangunan
Laman Web Rasmi JKR Pulau Pinang
email: masturaibrahim@jkr.gov.my


Zul Majdi Bin Zainol Abidin
Pengurus Laman Web Rasmi JKR Pulau Pinang
Unit Teknologi Maklumat, Sumber dan Dokumentasi
Bahagian Pengurusan Korporat
Ibu Pejabat JKR Pulau Pinang.
email: Zulmajdi@jkr.gov.my / zulmajdi@penang.gov.my


Muhammad Rusman Bin Rosli
JKR Cawangan Elektrik
email: mrusman@gmail.com

 

Mohd Fitri Bin Zulkifli
JKR Cawangan Mekanikal
email: fitriz@jkr.gov.my

 

Mohd Farix Bin Abdul Manap
JKR Daerah Seberang Perai Utara
email: Farix@jkr.gov.my

 

Mohammad Hafifi Bin Roslan
JKR Daerah Seberang Perai Tengah
email: Hafifi@jkr.gov.my

 

Kairul Nazaruddin Bin Azizan
JKR Daerah Seberang Perai Selatan
email: kairul@jkr.gov.my

 

Abu Thalib Bin Saad
JKR Daerah Timur Laut
email: abuthalib@jkr.gov.my

 

Mohd Roshidee Bin Abd Rashid
JKR Daerah Barat Daya
email: roshidee@jkr.gov.my




| Dasar Privasi & Keselamatan|Penafian | Soalan Lazim | Bantuan |
Hakcipta terpelihara © Jabatan Kerja Raya Pulau Pinang
Disenggara oleh Unit Teknologi Maklumat, Sumber & Dokumentasi, Bahagian Pengurusan Korporat